HPE AJ836A HP 5M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable

موجود

Product Name HP 5M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable
Manufacturer Part Number AJ836A
Product Type Network Cable
Cable Type Fiber Optic
Fiber Optic Mode Multi-mode
Cable Length 16.40 ft
Connector on First End 2 x LC Male
Connector on Second End 2 x LC Male
Core / Cladding Diameter 50/125 µm
Country of Origin United States
Packaged Quantity 1
دسته‌بندی:

پچ کورد فیبر نوری چیست؟ پچ کورد فیبر نوری در واقع یک کابل فیبر نوری در متراژی مشخص بوده که در قسمت ابتدا و انتهایی دو کانکتور فیبر نوری قرار گرفته است پچ کورد فیبر نوری بر حسب نوع سوکت های انتهای آن به دسته های FC ،SC ،LC و …  تقسیم می شود. همچنین بر اساس نوع فیبر استفاده شده به دسته های سینگل مود و مالتی مود، و بر اساس تعداد این فیبر ها در دسته های سیمپلکس و داپلکس جای می گیرند

اطلاعات عمومی
برند HPE
مدل Multi-Mode OM3 LC/LC
سری HP 5M Multi-Mode
شماره قطعه AJ836A
نام محصول HPE AJ836A HP 5M Multi-Mode OM3
اولین نفری باشید که دیدگاهی را برای “HPE AJ836A HP 5M Multi-Mode OM3 LC/LC FC Cable” ارسال می کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

منو اصلی